+38 097 222 76 00+38 093 229 76 00+38 099 229 76 00


+38 097 222 76 00+38 093 229 76 00+38 099 229 76 00

Illustration
Illustration

Приєднуйтесь до благодійної акції "Подаруй душ військовому", яку організовано виробником ESTEM спільно з нашим поважним партнером - БФ "Корпорація Монстрів"! Подаруйте нашим військовим відчуття чистоти, комфорту та підтримки! 🤝
Ми усвідомлюємо, як важко та незручно забезпечувати нашим захисникам належні гігієнічні умови. Але разом ми можемо змінити це! Замовивши продукцію ESTEM з промокодом "МОНСТРИ", ви зробите ще більший внесок у благодійність: до кожних 10 замовлених одноразових душів ESTEM Благодійний Фонд "Корпорація Монстрів" отримає додатково в подарунок від виробника 3 штуки душу Estem Military (кожні 10=13)!
БФ "Корпорація Монстрів" відправить ці незамінні та чудові душі до наших військових та зробить звіт, який буде опубліковано в соціальних мережах благодійного фонду.
Не забувайте:✅ Залишати свої контактні дані: номер телефону, прізвище та ім'я при оформленні замовлення.✅ Обов'язково вказати промокод в спеціальному полі у кошику магазину.✅ В коментарях до замовлення вказувати "Корпорація Монстрів" як отримувача та оформлюйте доставку до м. Одеса, відділення Нової Пошти №3.
Давайте разом підтримаємо наших військових, які мають обмежений доступ до умов гігієни!
Допоможімо нашим захисникам разом! 🙌

Illustration

БФ «КОРПОРАЦІЯ МОНСТРІВ»

Слідкуйте за нами в соціальних мережах, щоб не проґавити вигідні пропозиції та цікаві новини!

Часто задавані питання

 • Хто виробник?

  Ми - українська компанія ТОВ "Естем". Виробничі потужності знаходяться в місті Києві, виробництвом займаємось з 2015 року.

 • Чи це гуманітарна допомога?

  Ні. Ми виробляємо продукцію за 100% приватних коштів, офіційно сплачуємо в бюджет України мита при ввезені сировини, податки, оренду, заробітні плати. Вся інформація є на пакуванні українською мовою.

 • Що таке одноразовий душ?

  Одноразовий душ дає можливість прийняти гігієнічні процедури за умов відсутності води та в польових умовах: пінна губка що йде в комплекті просочена дерматологічним гіпоалергенним гелем , достатньо всього 20-25 мл води, щоби піни вистачило на миття дорослої людини.

 • Чим одноразовий душ краще вологих серветок?

  Вологі серветки не є засобом гігієни, бо склад їхнього просочення не відповідає вимогам гігієни, тобто не розщеплює та не змиває зі шкіри бруд. Одноразова пінна губка - це альтернатива повноцінного душа, до того ж, склад дерматологічного гелю не змиває ліпідну плівку зі шкіри та не сушить її, захищаючи від проникнення інфекції у організм людини.

 • Як можна стати партнером?

  Ми завжді раді новим знайомствам. Якщо у Вас є бажання стати нашим партнером та реалізовувати наш одноразовий душ - пишіть на пошту au.metse%40tpo

 • Куди потрібно вводити промокод?

  Код потрібно вводити в корзині в полі "Промокод"

 • Як перераховується кількість після використання промокоду?

  Наш менеджер протягом робочого дня з Вами зв'яжеться для підтвердження замовлення та в ручному режимі врахує додаткову кількість одноразових душів. 

 • Чи можу для себе замовити по промокоду Благодійного фонду?

  При використанні промокоду: «МОНСТРИ» - обов'язковою умовою є, що отримувачем продукції буде БФ «Корпорація монстрів». Якщо замовляти для себе цей промокод діяти не буде.

 • Як отримає Благодійний фонд замовлення?

  Всі замовлення котрі сформовані для Благодійного фонду, збираються в одну велику посилку і відправляються на адресу Благодійного фонду «Корпорація монстрів» в місто Одеса відділення Нової Пошти №3.