+38 097 222 76 00+38 093 229 76 00+38 099 229 76 00


+38 097 222 76 00+38 093 229 76 00+38 099 229 76 00

Illustration
Illustration
0Днів
0Годин
0Хвилин

Долучайтесь до благодійної акції за участі виробника Estem та благодійних фондів партнерів - подаруйте воїнам-захисникам свою турботу!
Підтримувати гігієну в тих умовах, в яких вони знаходяться, дуже важливо та складно. Замовивши за промокодами, вказаними вище, Ви надасте обраному благодійному фонду додатково в подарунок одноразові душі.
Для БФ «Корпорація Монстрів» - 3 душа в подарунок до кожних 10 замовлених (кожні 10=13).
Для ГО «ЗГРАЯ» та БФ «РІЙ» - 2 додатково до кожних 10 замовлених (кожні 10=12).
Кожен з вказаних фондів передасть своїм підопічним підрозділам подаровані Вами одноразові душі ESTEM та нададуть звіт, який ми опублікуємо в наших соціальних мережах.

ВАЖЛИВО❗️При замовлені залишайте власні контактні дані: номер телефону, прізвище та ім'я.Отримувача одного із благодійних фондів: ● БФ «Корпорація Монстрів»: м. Одеса, відділення Нова Пошта №3;● БФ «РІЙ»: м. Київ, відділення Нова Пошта №64;● ГО «ЗГРАЯ»: м. Київ, відділення Нова Пошта №203.Давайте разом підтримаємо військових, адже не у всіх зараз є доступ до зручних умов гігієни!
Також Ви можете порадувати себе, своїх рідних або знайомих військових замовивши одноразовий душ для себе за промокодом «ВОЛЯ» та отримаєте до кожних замовлених 20 душів додатково 2 душі в подарунок (кожні 20=22).
Допомагаймо нашим захисникам разом!

Благодійні фонди отримувачі:

Illustration

БФ «КОРПОРАЦІЯ МОНСТРІВ»

Illustration

БФ «РІЙ»

Illustration

ГО «ЗГРАЯ»

Слідкуйте за нами в соціальних мережах, щоб не проґавити вигідні пропозиції та цікаві новини!

Часто задавані питання

 • Хто виробник?

  Ми - українська компанія ТОВ "Естем". Виробничі потужності знаходяться в місті Києві, виробництвом займаємось з 2015 року.

 • Чи це гуманітарна допомога?

  Ні. Ми виробляємо продукцію за 100% приватних коштів, офіційно сплачуємо в бюджет України мита при ввезені сировини, податки, оренду, заробітні плати. Вся інформація є на пакуванні українською мовою.

 • Що таке одноразовий душ?

  Одноразовий душ дає можливість прийняти гігієнічні процедури за умов відсутності води та в польових умовах: пінна губка що йде в комплекті просочена дерматологічним гіпоалергенним гелем , достатньо всього 20-25 мл води, щоби піни вистачило на миття дорослої людини.

 • Чим одноразовий душ краще вологих серветок?

  Вологі серветки не є засобом гігієни, бо склад їхнього просочення не відповідає вимогам гігієни, тобто не розщеплює та не змиває зі шкіри бруд. Одноразова пінна губка - це альтернатива повноцінного душа, до того ж, склад дерматологічного гелю не змиває ліпідну плівку зі шкіри та не сушить її, захищаючи від проникнення інфекції у організм людини.

 • Як можна стати партнером?

  Ми завжді раді новим знайомствам. Якщо у Вас є бажання стати нашим партнером та реалізовувати наш одноразовий душ - пишіть на пошту au.metse%40tpo

 • Куди потрібно вводити промокод?

  Код потрібно вводити в корзині в полі "Промокод"

 • Як перераховується кількість після використання промокоду?

  Наш менеджер протягом дня з Вами зв'яжеться для підтвердження замовлення та в ручному режимі врахує додаткову кількість одноразових душів. 

 • Чи можу для себе замовити по промокоду Благодійного фонду?

  При використанні промокоду Благодійних фондів, обов'язковою умовою є, що отримувачем буде Благодійний фонд. Якщо бажаєте замовити для себе використайте промокод "ВОЛЯ", щоб отримати бонус до свого замовлення.

 • Як отримає Благодійний фонд замовлення?

  Всі замовлення котрі сформовані для Благодійного фонду, збираються в одну велику посилку і відправляються на адресу Благодійного фонду.