+38 097 222 76 00+38 093 229 76 00+38 099 229 76 00

Мінімум ціни - максимум чистоти

З турботою про Збройні Сили України

Illustration

Одноразовий душ – незмінна складова будь-якого військового рюкзака. Гігієна на фронті повинна бути доступною та простою. Ми суттєво знизили ціну на оригінальні одноразові душі Estem, щоб забезпечити військових якісним продуктом.

Забезпечення військових усім необхідним – задача, яку намагаються розв’язати безліч людей, але від того вона не стає менш складною. Ситуації, коли доводиться вибирати між якістю та кількістю – непоодинокі, проте неприпустимі. Тому ми зробили оригінальні одноразові душі доступнішими - щоб вам не довелось вибирати. 

ESTEM

Одноразовий душ ESTEM

для очищення всього тіла

Estem Home&Travel містить екологічно безпечні компоненти та не потребує додаткових засобів для використання. Все, що треба для того, щоб “прийняти душ” – у маленькому пакетику, захищеному від вологи. Гіпоалергенний дерматологічний гель, яким просочена губка, пройшов дерматологічний контроль та є безпечним навіть для немовлят. Estem Home&Travel - зручний та надійний спосіб позбутися бруду в будь-яких умовах.

Пропозиція дійсна для представників Збройних Сил України, Національної поліції, Національної гвардії, волонтерів та співробітників благодійних фондів і громадських організацій.

29.00 грн / 19.99 грн

Для благодійних фондів, волонтерів та представників ЗСУ

Особливості губки ESTEM:

Одноразова пінна губка Estem ідеально підходить для людей, які знаходяться у польових умовах. 
Цей комплект допомагає підтримувати чистоту тіла без додаткових засобів за короткий час та з максимумом зручностей. 
Губка містить запатентований гіпоалергенний гель, який пройшов перевірку закордонних й українських дерматологів та визнаний безпечним навіть для немовлят.
Рушник з матеріалу спанлейс добре вбирає вологу.

Комплектація:

• Одноразова пінна губка з дерматологічним гелем - 1 од.• Рушник з матеріалу спанлейс - 1 од.
Переваги польового душу:
• Екологічно безпечні компоненти• Не потребує додаткових засобів• Легко зберігати в закритому вигляді• Легко утилізувати.
У виробництві використовується імпортована сировина європейської якості, що підтверджено сертифікатами. Цей гігієнічний засіб допоможе підтримувати чистоту тіла при нестачі води та має невисоку ціну.

Інструкція:

1. Відкрийте упаковку та дістаньте тонкий білий рушник2. Залиште в упаковці губку з блакитними смужками3. Додайте до упаковки з губкою 20-25 мл води4. Помніть упаковку, щоб спінити губку всередині5. Дістаньте губку та намильте все тіло6. Витріть піну тонким білим рушником.
Для активізації гелю вистачає 20-25 мл води (не більше за 50 мл). Намочувати шкіру до використання комплекту та змивати піну водою після використання не потрібно.

  •  Хто може скористатися спеціальною ціною?

    Акція спрямована на те, щоб забезпечити якнайбільше наших воїнів якісними одноразовими душами. Отже, купити акційний товар можуть представники ЗСУ, НПУ, НГУ, благодійних, волонтерських та громадських організацій.

  • Як підтвердити, що ви купуєте для ЗСУ?

    Просимо вас у полі "коментар" у кошику надати (за наявності) посилання на сайт вашої організації/профіль у соцмережах, або за можливості надіслати менеджеру підтвердження запиту (фото, скріншот, що підтверджують вашу діяльність, тощо).