Спеціальна пропозиція для волонтерів та військових!

Спеціальна пропозиція для волонтерів та військових!

097 222 76 00093 229 76 00099 229 76 00

Польовий душ

Illustration

Душ польовий — гігієна у будь-яких умовах

Туристичний похід чи вимушене перебування у польових умовах не завжди супроводжується комфортом. Щоб його отримати, у таких ситуаціях варто шукати практичні рішення. Одним із них є польовий душ.

Хороша гігієна є життєво важливою, оскільки вона допомагає запобігти зараженню чи поширенню мікробів та інфекційних захворювань. Мікроби, що викликають багато захворювань, можуть передаватися через дотик до інших людей, потрапляння фекалій на руки, обробку зараженої їжі або контакт із брудними поверхнями чи предметами.

Коли знаходитесь далеко від цивілізації, вам не обов'язково відмовлятися від її досягнень. Забезпечити комфортне перебування можна, використовуючи практичні предмети, що полегшують існування на лоні природи. Польовий душ є одним із них. Дозволяє митися за будь-яких умов. Для його використання достатньо лише трохи води. Також очевидною перевагою цього рішення є його компактність.

Польовий душ — принцип роботи

Перебуваючи у польових умовах досить легко забути про належну гігієну. Очевидно, 2-4 дні без душу – це не трагедія. Проте мити руки та кухонне приладдя важливо, тому що можна дуже легко отруїтися.
Estem.ua пропонує різноманітний вибір комплектів гігієнічних, які допоможуть підтримувати чистоту тіла навіть там, де у нас немає доступу до проточної води. Деякі з них, окрім пінної губки містять ще й рушник, що дає змогу помитися та витертися, придбавши лише цей набір. 

Illustration

Душ польовий від Estem — це компактне рішення питання гігієни у складних умовах далеко від цивілізації. Для того щоб скористатися ним потрібно:

1

Дістати з упаковки губку, на яку нанесено сухий гель

2

Налити на губку 25 мл воды

3

Зпінити

4

Піною очистити тіло

5

Можна не змивати

6

Витертися звичайним рушником, або частиною комплекту

Де купити польовий душ в Україні

Забезпечити дотримання правил гігієни та здоров’я в польових умовах може бути складно, особливо під час тривалої фізичної активності. Встановлення розпорядку дня дозволить залишатися здоровим у таких умовах і зменшить шанси зараження.Завжди носіть із собою невеликий набір для вмивання, який повинен включати засоби для чищення зубів, миття обличчя та тіла (душ польовий Estem) та догляду за ногами. Ніколи не використовуйте одні й ті самі засоби для очищення брудних частин тіла та обличчя. Ви будете поширювати бактерії. Якщо потрібно, то дотримуйтеся правила — «обличчя, а потім ноги», тобто спочатку вимийте або висушіть чистішу частину, а потім використовуйте ту саму серветку для брудних частин.
Estem.ua пропонує купити польовий душ у вигляді компактних комплектів, які легко взяти з собою. Витрати не будуть високими, а набори успішно використовуватимуться в багатьох виїздах на природу. Вони дуже зручні у використанні, займають мало місця і легкі, тому не будуть обтяжувати ваш багаж, але можуть значно полегшити життя з точки зору гігієни.

Illustration