Спеціальна пропозиція для волонтерів та військових!

097 222 76 00093 229 76 00099 229 76 00

Спеціальна пропозиція для волонтерів та військових!

097 222 76 00093 229 76 00099 229 76 00

Сухий душ для військових

Військовий душ — невід'ємна частина гігієни солдата 

Коли хтось думає про армію, перше, що спадає на думку, це безліч інструкцій і правил. Звичайно, чоловіки та жінки, які захищають свою країну, можуть опинитися в надзвичайно небезпечних ситуаціях; тому підтримувати дисципліну вкрай важливо. І це може стати особливо важливим, коли мова йде про медицину та гігієну; коли перебуваєте в епіцентрі бойових дій, останнє, про що хочете думати, це те, чи не з'явиться висип через недотримання правил елементарної гігієни.

Особиста гігієна актуальна для багатьох груп населення. Люди, які працюють і живуть у місцях скупчення людей, можуть піддаватися особливо високому ризику. Військові умови є яскравим прикладом групи такого високого ризику, оскільки військовослужбовці живуть і тісно співпрацюють, виконуючи свої обов’язки солдатів.

Оскільки ці особи проходять сувору підготовку, пов’язану з їхніми обов’язками, багато видів діяльності, які стосуються їх здоров’я, можуть бути проігноровані. Крім того, існують численні інфекційні захворювання, пов’язані з респіраторними, шлунково-кишковими та шкірними розладами, яким легко запобігти, дотримуючись правил гігієни. Наприклад, у нагоді стане сухий душ для військових від Estem. Компактний, зручний комплект допоможе швидко та без додаткових засобів, крім невеликої кількості води, зробити тіло чистим.

Сухий душ Estem
Сухий душ

Військовий душ — як користуватися

Військовослужбовці знають, що перебування на службі не є виправданням для недотримання гігієни. Бути чистим — часто без зручностей у вигляді проточної води — це мистецтво, яке вони практикують до досконалості. Хоча без ретельно підібраного польового гігієнічного набору залишатися «в рамках правил» складно.

Estem.ua допомогають військовослужбовцям залишатися ідеально чистими за допомогою гігієнічних комплектів. Сухий душ для військових — це унікальний одноразовий засіб, у вигляді губки з гіпоалергенним гелем. Допоможе подбати про власну гігієну в умовах, коли бракує води. 

Для того щоб “прийняти водні процедури” необхідно:

1

Розкрити упаковку

2

Витягти губку

3

Вилити на неї 25 мл води і зпінити

4

Обробити піною тіло

5

Витерти рушником (можна не змивати)

Військовий душ — характеристики:

Для будь-якого типу шкіри (навіть дитячої)

Можна застосовувати на сухій та вологій шкірі

Не викликає подразнень та алергії

Без мильних слідів та відчуття липкості

Зручний формат

Продукцію Estem також можна використовувати у походах, подорожах та тривалих поїздках в автомобілі чи потязі.

Купити сухий душ для військових в Україні 

Під час подорожей, походів чи експедицій на виживання не можна забувати про таку важливу річ, як особиста гігієна. На сайті Estem.ua представлені продукти набагато компактнішої форми, ніж класичні гігієнічні набори.

Кожен любитель відпочинку на природі в значній мірі шукає різні форми підвищення рівня комфорту під час відпочинку. Незалежно від того, чи пов’язане ваше перебування на свіжому повітрі з військовою діяльністю, спортом чи кемпінгом, кожен знайде продукти, які мають особистий, практичний вимір для нього.

На відміну від звичайних вологих серветок, військовий душ є повноцінною альтернативою звичним водним процедурам. Він безпечно та ретельно очистить шкіру від забруднень. Гіпоалергенний склад гелю не викликає подразнень навіть дуже чутливої шкіри. 

Сухий душ для військових