Блог

Наш блог з порадами з гігієни

Illustration

Військова гігієна

Чим особлива військова гігієна?

У польових умовах важливо ретельно захистити своє тіло від втручання патогенної мікрофлори. Як доведено бойовим досвідом розвинених країн, що втрати загиблими від небойових дій майже в 2 рази перебільшують кількість полеглих на полі бою. Причиною тому стала неповноцінна воєнна гігієна. Шансів стати небоєздатною особою внаслідок влучання кулі набагато менше, ніж від небойових травм. І першою причиною високої смертності найчастіше стає порушена військова гігієна...

Illustration

 Гігієна хворого

Особиста гігієна хворого – важливий аспект фізичного та психологічного здоров’я

Якісне виконання усіх заходів допоможе уникнути ускладнень від того, що людина постійно знаходиться в ліжку. Тому миття тіла та зовнішніх органів не лише сприяє чистоті, але й є запобіжним заходом щодо утворення супутніх захворювань шкіри та слизових оболонок...

Illustration

Подорож

5 причин використовувати одноразові душі у подорожах

Компактний, якісний та функціональний сухий душ – незамінний варіант для забезпечення гігієни там, де немає доступу до проточної води, а також немає можливості її нагріти. Окрім того, треба передбачити, або бак для води, або, наприклад, ванну, куди можна налити рідину.

Illustration

Поради

Як правильно використовувати пінні губки: корисні поради

Якісна одноразова пінна губка стала затребуваним, популярним та часом незамінним засобом для проведення гігієнічних процедур дорослих та дітей. Мова йде про умови, при яких немає доступу до проточної води, або кількість чистої рідини обмежена.

Illustration

Огляд різних видів 

Огляд різних видів одноразового душу: що вибрати?

Якісна, дерматологічно перевірена пінна губка – незаміний, практичний та надійний засіб, аби забезпечити якісну гігієну, особливо у тих умовах, де немає таких благ цивілізації

Illustration

Переваги та недоліки 

Переваги та недоліки використання одноразових душів

У тому, щоб купити сухий душ, зацікавлені туристи, військові та волонтери, які збирають для захисників потрібні для побуту речі на передову, а також люди, які турбуються та доглядають за маломобільними родичами, які прикуті до ліжка, або можуть вставати, проте це дуже фізично важко. 

Illustration

Що таке сухий душ

Що таке сухий душ і як він працює?

Сьогодні купити сухий душ є незамінним рішенням придбання засобу, який навіть у складних умовах дозволяє забезпечити зручність, комфорт та прийняти гігієнічні процедури в умовах, де це зробити дуже важко, або майже неможливо. Окрім військових, туристів, мандрівників, які планують декілька днів провести в дорозі, або батьків, хто їде у подорож із дітьми і хочуть передбачити умови забезпечення гігієни навіть там, де немає душу, ванни чи лазні.

Illustration

Як підібрати 

Як підібрати одноразовий душ для своїх потреб

На сьогодні пінна губка є доволі популярним засобом для проведення гігієнічних процедур в умовах, де немає ванни, стаціонарного проточного душу, або нагріти воду досить проблематично. Українські та іноземні бренди пропонують туристичний душ обрати та замовити, попередньо визначивши саме той засіб, який найкраще підходить саме для вас. Далі у статті поговоримо про те, на що звертають увагу покупці, обираючи засіб, та як вибрати товар, що максимально підійде вам.

COPYRIGHTS ESTEM.UA

Доставка, оплата та умови повернення