Активний відпочинок і туризм є невід'ємною частиною життя багатьох людей. Вирушити в подорож і організувати відпочинок у тому чи іншому приємному місці - одна з головних цілей на відпустку. Продумати все наперед буває складно, тому варто починати з базових потреб та їхнього задоволення. Продумайте, що ви їстимете, питимете та яким чином доглядатимете за собою. Останній пункт є найскладнішим для втілення у відносно польових умовах, тож потребує особливої підготовки та уважності. Шкіра захищає організм від шкідливих мікроорганізмів і регулює температуру тіла. Своєчасне видалення пилу та бруду допомагає шкірі виконувати свою функцію. Гігієна в поході - складова, від якої залежить настрій, комфорт і загальний настрій туристів. Важко переоцінити таку складову, адже постійні фізичні навантаження у спекотну чи вологу погоду вимагають відповідних рішень. Саме таким є варіант сухого душу, за допомогою якого можна не хвилюватися про те, як підмиватися в поході, тримаючи себе в чистоті та відповідному настрої.

Гігієна в поході - за допомогою чого можна дотримуватися?

У народі існує безліч варіантів того, як можна забезпечувати чистоту тіла і голови. Хтось купається в річці, хтось використовує пляшку із заздалегідь набраною водою. Також відомий спосіб, що полягає у використанні вологих серветок. Незважаючи на популярність згаданих методів, вони мають свої недоліки, що полягають у такому:

  • забруднення води озер, річок та інших водойм.
  • пляшки з рідиною для догляду за шкірою тіла та голови в потрібній кількості додаватимуть вагу, що виявиться зайвим під час пішої прогулянки або тривалого походу. Ба більше, тара ще й займає багато місця в похідному рюкзаку.
  • вологі серветки є варіантом, що не видаляє мікроби на 100%. Їхній склад не дає змоги повноцінно змивати бруд і пил зі шкіри. Своєю чергою губка не змиває ліпідну плівку, не сушить її, а навпаки захищає. До того ж, вони часто виготовляються із пластику, що негативно позначається на навколишньому середовищі.

Особистої гігієни в поході рекомендується дотримуватися за допомогою сучасної альтернативи - пінної губки. Її вартість доступна кожному, а використання принесе не тільки відчуття чистоти, а й комфорт.

Якими перевагами володіють засоби, що забезпечують гігієну в поході?

Губки з піною перевершують інші засоби догляду в багатьох аспектах. Серед переваг варто відзначити гіпоалергенну складову, що досягнута шляхом нанесення стоматологічного гелю. Цікавим є той факт, що таке пристосування призначалося для пацієнтів і літніх людей, які перебували в будинку для літніх людей. Через зручність і функціональність губка стала популярною серед військових, туристів, спортсменів.

  • Атрибут є компактним, що сприяє зручному розміщенню в сумці або рюкзаку.
  • Простота у використанні також радує користувачів. Для повного прийняття сухого душу потрібно дістати її з упаковки, налити до 50 мл води. Потім слід спінити і почати очищати тіло піною. На фінальному етапі можна не змивати піну, а обмежитися рушником або іншими складовими комплекту. Перевагою є те, що вам не загрожують мильні розводи.
  • Виріб не має вікових обмежень, тому за допомогою губки можна доглядати навіть за маленькими дітьми.
  • Продукт відповідає нормам виготовлення, має підтвердження у вигляді сертифікатів якості, що відповідають стандартам Європейського Союзу.

Віддавайте перевагу надійним і перевіреним способам, що здатні захистити й очистити ваше тіло. Знаючи як підмиватися в поході, ви готові до будь-яких пригод і зможете подбати про чистоту.