У кожного бувають різноманітні становища, коли підтримка необхідного ступеня чистоти тіла може стати великими труднощами. В процесі туризму, довгострокових походів, в окопних умовах, коли не за яких умов не можна прийняти водні процедури. Також кваліфікованої гігієни вимагають лежачі, які самі не в змозі помитися та привести себе в належний вигляд. Вирішити дане питання можливо з допомогою новітнього гігієнічного засобу — сухий душ, що не вимагає полоскання. Після прийняття душу шкіра стає чистою і зволоженою, набуває чудового аромату.

Одноразовий душ і його основні особливості

Застосування одноразових мочалок для очищення мають цілий список переваг та змогою заощаджувати воду, а саме:

  • Безпека — на відміну від інших товарів для миття, при використанні пінної губки знижується ризик грибкових та інфекційних патологій.
  • Функційність та практичність — засіб можна вживати на будь-якій шкірі. Купити сухий душ доцільно для очищення шкіри у поїздках по службових справах, на “вилазках”, губка може згодитися при догляді за хворими, які не можуть встати та у військово-польових умовах.
  • Компактність — засіб займає мінімум місця, його можна брати із собою у будь-який час.
  • Економічність — для спінювання губки достатньо п'ятдесят мілілітрів води. Доросла людина середньої тілобудови для очищення всього тіла використовує максимум два набори.
  • Екологічність — для продукування губки застосовують високоякісну сировину, яка може зазнавати другорядного перероблення.

При використанні польового душу слід знати про деякі специфічні особливості. Губка не мочиться повністю, інакше вона втрачає свою дієвість. Після двох тижнів повсякденного використання виробу, варто прийняти повноцінний водяний душ. Тож, слід враховувати, скільки часу військовий чи турист, може знаходитися без повноцінного купання. При застосуванні одноразового душу для всього тіла не можна дозволяти піні потрапити в очі, потрапляння її до рота. Набір слід сховати у недоступному для дітей місці.

Пінні губки мають бути захищеними від перепадів температур, впливу прямого сонячного світла. Засіб для чищення зовнішнього покриву людини містить губку, яка просочена спеціальним гелем, невелике саше з рідиною та одноразовий рушник. Продукція призначена для використання військовими, але також сухий душ стане у пригоді і в турпоході, в далекій подорожі, полегшить догляд за хворим, що не в змозі підвестися.

Де купити одноразовий душ, ціни та способи доставки

Під час вживання засобу можна використовувати невелику кількість рідини, що є дуже актуальним в польових умовах, коли потрібно економити воду. Завдяки використанню тканини з природної фібри, нестачі красильників та інших отруйних компонентів сухий душ доступний власникам будь-якого різновиду шкіри. Гігієну можна використовувати навіть для новонароджених. Рушничок зі спанлейсу, що присутній в наборі, має антибактеріальні властивості, добре вбирає вологу. Дезінфектор, яким просякнута губка, має добрі загоюючі властивості. Купити туристичний душ завжди можливо в інтернет-магазині, де є можливість замовити товари зі швидкою доставкою в будь-який регіон чи місто України. Вся продукція компанії Естем сертифікована в Україні.

Одноразовий душ для хворих, що не рухаються, солдатів та путівників — протестований професійними дерматологічними службами. Матеріали, що використовуються у приготуванні гігієнічного комплекту, адаптивні до стандартів якості Європейського Союзу. З новими винаходами для туризму, заощадити воду в поході не так вже й важко.