Сухий душ одноразовий Estem – це душ у формі губки, просоченою спеціальним розчином для миття, який дозволяє очистити шкіру без використання великої кількості води. Щоб скористатися сухим душем Estem, потрібно змочити губку водою, розмістивши її в порожній упаковці. Води треба небагато і в деяких варіантах душу вона входить у комплект. Спіньте губку, скористайтеся піною губкою для миття, дайте засобу трохи висохнути на шкірі, витріть тіло насухо рушником.

Чи можна використовувати повторно сухий душ

Сухий душ Estem є одноразовим і призначений для одноразового використання. Не рекомендується повторне використання з метою запобігання інфекціям та забрудненню шкіри. Одноразовий душ містить компоненти, які можуть бути забруднені під час першого використання, тому необхідно використовувати новий продукт для кожного застосування, щоб запобігти можливим проблемам зі шкірою.

Чому не варто використовувати сухий душ повторно

Звичайно, в умовах обмеженого часу та ресурсів – води, гелю для душу, шампунів та інших благ цивілізації хочеться скоротити свої витрати та виникає бажання використовувати деякі речі повторно, навіть якщо вони не призначені для цього. Упаковка сухого душу – якраз такий варіант. Душ дуже допомагає в польових умовах, але він дуже швидко використовується. Менше упаковок – більше миття, це було б справжнє диво. Але не варто використовувати одноразовий душ вдруге. І ось чому.

Сухий душ, який використовується повторно, може стати джерелом інфекції через бактерії та грибки, що розмножуються після використання на поверхні губки та у її вмісті. Після використання одноразового душу велика кількість бактерій та грибків залишаються на ній, і повторне використання цього душу може призвести до занесення цих мікроорганізмів на шкіру. Не забувайте також про забруднення, які ви змиваєте з себе губкою – всі вони також залишаються на душі.

  • Після повторного використання душу може виникнути подразнення шкіри.
  • Бруд, пил та інші забруднювачі залишаються на губці душу, що може подразнювати чутливу шкіру та викликати алергічні реакції.
  • Використовуйте одноразові душі з губкою один раз, а після використання викидайте їх.
  • Кожний наступний раз слід використовувати новий душ, щоб уникнути можливості зараження, подразнення шкіри та інших наслідків повторного використання.

Тому якщо у вас виникає питання про те, як користуватися сухим душем повторно, то згадайте про всі можливі наслідки такого рішення. Тим паче, упаковки з душем маленькі, легкі, вони не зроблять ваш багаж дуже важким, не займають багато місця. Візьміть з собою у поїздку достатню кількість губок для одноразового використання.

Як використовувати сухий душ: пам’ятайте, це можна робити лише один раз

Сухий душ – ідеальне рішення для комфортного підтримання гігієни в умовах обмежених ресурсів. Якщо немає можливості користуватися водою – візьміть губки, просочену гелем. Такий засіб має безліч переваг, він дерматологічно безпечний, гіпоалергенний та ефективний. Достатньо невеликої кількості води і душем можна користуватися. Змочіть губку, зіжміть її до утворення піни і протріть тіло. Шкіра буде чистою та зволоженою. Але не забувайте: навіть якщо на губці немає слідів використання нею не можна митися ще раз. Потрібно використовувати новий одноразовий душ або багаторазові аналоги. 

Комплекти сухих душів – краща знахідка для військових, мандрівників, туристів, для використання в шпиталях та вдома, якщо треба забезпечити якісну гігієну людям з обмеженими можливостями. Купити такі миючі приладдя можна як в окремих упаковках, так і в комплектах по кілька штук.