Збираючись в довготривалий туристичний похід, кожен подорожуючий прагне взяти з собою найнеобхідніші речі. В цьому переліку, також можуть бути засоби особистої гігієни. Прагнення бути чистим, це природне бажання кожної людини. Чистота — це насамперед фізіологічний комфорт, коли ти сухий, добре пахнеш, не свербить шкіра, то й подорож чи відпочинок на природі, приносять більше задоволення. Умови, як у квартирі з ванною чи душем, організувати неможливо, але є гарне вирішення питання чистоти — сухий душ, який добре підійде не тільки туристам, також військовим, які знаходяться в польових умовах на виконанні того чи іншого завдання (життя в наметі, окопі чи інших несприятливих умовах).

Душ для військових — як підібрати та головні переваги

Одноразовий душ для військових, в чому його головні переваги? Це зручна губка, яка просочена спеціальним гелем. Для того, щоб прийняти душ, військовому чи туристу знадобиться всього п'ятдесят мілілітрів води. Далі, просто добре спінити губку, намилити тіло та протерти рушником. Такий душ для туризму, дуже добре зберігається та його легко транспортувати. Одноразові душі мають компактні розміри, достатньо легкі — це є великою перевагою, особливо для військовослужбовців, яким і без того потрібно носити з собою багато речей. Душ туристичний може згодитися в таких випадках:

 • вдома, коли немає води;
 • в походах;
 • в тривалих поїздках (автомобілем, потягом чи автобусом);
 • при використанні військових завдань;
 • для лежачих хворих, які не в змозі підвестися.

Варто також виділити наступні переваги даного товару.

Ось деякі характеристики, на які потрібно звернути увагу при виборі одноразового душу:

 • мінімальна кількість потрібної води;
 • можливість використання кожного дня;
 • використання, як засіб інтимної гігієни;
 • можлива реакція шкіри (відсутність почервоніння та сухості).

Купити сухий душ для військових можливо в інтернет-магазині, його наповнення може бути таким:

 • пакет з водою,
 • губка зі знезаражуючим розчином (склад гігієнічного засобу добре розчіплює бруд),
 • рушник (виготовлений зі спеціального матеріалу, який використовується в медицині),
 • крем для тіла.

Одноразовий душ для всього тіла — це продукт, який є абсолютно безпечним та не викликає алергічних реакцій. Продукція Єстем — на підприємстві використовується тільки найкраща сировина, яка відповідає всім вимогам якості та повністю сертифікована. Пінна губка — це сучасна реальність, в будь-яких умовах та в будь-якому місці.

Де купити туристичний душ, вартість та призначення

Багато подорожуючих — це досить практичні люди, які звикли купувати максимально компактні та зручні у користуванні речі, які можуть знадобитися у мандрівці. Так само і військові, вони завжди беруть з собою корисні речі, при чому займати вони можуть не так багато місця у рюкзаку. Душ для військових купити оптом чи в роздріб можливо онлайн, зі швидкою доставкою в будь-який регіон України.

Вартість даного товару може залежати від різних факторів: якість матеріалів, хімічний склад, розміри губки та рушника, тип пакування, бренд та його популярність, країна виробник. Якісні товари для туризму можливо придбати в магазинах, від українського виробника. Наші виробники навчилися не тільки виготовляти конкурентну продукцію, але й добре її представляти на ринку. Душ туристичний, має багато позитивних відгуків від військових та інших осіб, тому це досить популярний товар у відділі гігієни.