Компактний і економічний душ у поході - незамінний засіб гігієни всього тіла, коли вирушаєте в гори, ліс, мандрівку іншими місцями, де немає можливості прийняти повну ванну, насолодитися проточною теплою водою в душі. При цьому, перевірене рішення одноразовий душ купити приймають і для інших завдань, пов'язаних з постійною гігієною і забезпеченням чистоти тіла. Далі поговоримо, як застосовувати набір, чому обов'язково повинен бути у вас вдома.

Пінна губка Estem - швидкий душ, коли немає води

У зв'язку з відключенням електроенергії, у багатьох квартирах, особливо на верхніх поверхах, перестає з крана йти вода. Плюс, досить проблемно нагріти бойлер, газову колонку, потрібно користуватися каструлями, щоб якось підготувати ванну. На допомогу приходить індивідуальний пакет, у складі якого:-спонж з активним просоченням мильних, дезінфекційних засобів, які починають діяти під час потрапляння невеликої кількості води (щонайменше 50 мл);-рушник зі спанлейсу для того, щоб дбайливо, делікатно прибрати піну з верхнього шару шкіри.

Це ідеальне рішення для вечірньої, ранкової гігієни дитини, дорослого.

Купити туристичний душ у подорож

Якщо плануєте похід у гори, ліс, або ж намічається тривала подорож у поїзді, автомобілі без зупинок у готелях і кемпінгах на нічліг, то без компактного набору не обійтися, щоб підтримувати чистоту, комфорт тіла. Можна використовувати не тільки для дорослих, а й дітей. Батьки часто купують комплект, оскільки, плануючи довгу дорогу з дітьми, складно передбачити, взяти з собою необхідний запас води, посуд, щоб повноцінно помити малюка після дня в дорозі перед сном.

Купання лежачих хворих разом із готовим засобом гігієни

Якщо в домі маломобільна людина, доглядаєте за родичем, який лежить у лікарні, прикутий до ліжка, - туристичний душ виручить не лише час від часу, а й на регулярній основі. Зручно мати кілька пакунків, щоб провести гігієну, коли час сильно обмежений, пацієнту погано, немає сил встати в душ, або просто немає води в крані. Чисте, доглянуте тіло, бактерицидний ефект не змусять себе довго чекати.

Одноразові мочалки для душу для дачного сезону

Не в кожної людини на дачі передбачений обладнаний душ, а якщо і встановлений, потрібно дочекатися, щоб була нагріта вода в баку для подачі, а на вулиці була комфортна температура для купання. Вирішує питання готовий набір - мочалка, просочена мильним розчином, і спеціальний рушник, завдяки якому можна зняти піну, забезпечивши чистоту тіла. Якщо їздите на дачу на вихідні, не плануєте робити душ у будинку, встановлювати літній варіант - це рішення незамінне, моментально сподобається вже після першого використання.

Якісні одноразові мочалки для гігієни після активного заняття спортом

Далеко не кожен спортивний зал може похвалитися наявністю душових, води через перебої роботи насосних станцій. Плюс, у спортсмена може не бути часу і бажання приймати душ після тренування, наприклад, перед роботою, але все ж хочеться прибрати піт, неприємний запах. Це актуально і для дітей після відвідування уроків фізкультури, спортивних тренувань. Готовий набір відмінно усуне бруд, піт, неприємний запах, сміливо можна одягатися, і наприклад, виходити на вулицю, де холодне повітря, адже тіло не нагріте: не буде різкого температурного контрасту, що впливає на потенційну застуду, переохолодження організму.

Дитині достатньо покласти в рюкзак пакет, показати принцип використання, і син/донька зможе це зробити самостійно. Батьки будуть спокійні: дитина після тренування чиста, комфортно почувається.

Сухі душі незамінні, варто замовити набори, вирішуючи завдання:

  1. Передбачити сеанс гігієни в умовах, де немає централізованої подачі води.
  2. Обробити тіло, забезпечити належний догляд.
  3. Вирішити питання з купанням у ситуаціях тривалого відключення води, електроенергії, без якої не підігріти воду до потрібної температури.