Догляд за собою є однією з головних складових, для підтримки якої ми щодня приділяємо час. Попри зайнятість і спосіб життя ми знаходимо час для себе. Чи то людина після робочого дня, активного відпочинку або перебування вдома - неважливо. Кожен бажає привести себе до ладу, коли йому зручно. Залежно від особистих вподобань і звичок, формується режим дня і порядок дій, що має відмінності:

 • одні ходять у душ вранці, щоб зарядитися енергією на майбутній день і прокинутися.
 • друга категорія людей вважає за краще приймати душ увечері і лягати в ліжко готовим до майбутнього дня.
 • існує і третій тип, який об'єднує згадані звички в одну складову.

Ні для кого не секрет, що засоби особистої гігієни без води існують. На перший погляд може здатися, що ми знайомі з ними повною мірою. Наприклад, звичні нам: вушні палички, креми, лосьйони, гелі, скраби. Однак ці елементи не забезпечать повноцінний догляд за тілом і шкірою голови за відсутності води. Виникає питання чому? Причиною є те, що вищеназвані складники є допоміжними, адже користуємося ними після звичного прийому душу.

Як помитися без води правильно та безпечно для здоров'я?

Подібне питання цілком логічне, адже з огляду на нестабільний час, без води може опинитися будь-хто. На жаль, часто трапляється так, що ми збираємося на роботу або ось-ось потрібно йти у справах, як раптом непередбачені відключення. Щоб забезпечити задоволення базових потреб варто запастися технічною і питною рідиною. Воду для пиття і приготування можна купити, проте для побутових питань знайти її буде нелегко. Що робити в разі, якщо ви опинилися без доступу до рідини, а бювети знаходяться далеко? Розглянемо який вихід із цієї ситуації є оптимальним, щоб дотримуватися чистоти в найнепередбачуваніших умовах.

Засоби особистої гігієни без води використовують у ситуаціях різного характеру:

 • Лікування та постільний режим також потребують сучасних рішень, без яких не обійтися. Наприклад, людина після операції не здатна встати і тим паче прийняти ванну. На допомогу прийде сухий душ, що подбає про гігієну пацієнта.Лікування та постільний режим також потребують сучасних рішень, без яких не обійтися. Наприклад, людина після операції не здатна встати і тим паче прийняти ванну. На допомогу прийде сухий душ, що подбає про гігієну пацієнта.
 • Навчання військових на полігонах також з часом приносять їм дискомфорт, який можна легко усунути сухим душем. Цей винахід зніме питання про те, як помитися без води, і порадує своїми габаритами, адже його розміщення в рюкзаку не потребує багато місця.
 • Активний відпочинок і туризм також пов'язаний із фізичною активністю. Можна бути на природі й не мати доступу до водойми в найспекотніший день. Подібні ситуації виникають часто і вимагають впевнених рішень хоч у пустелі, хоч на горі.
 • Заняття спортом означають подальше бажання привести себе до ладу і добиратися додому вже чистим. Губка підходяща для транспортування, адже є компактною, легкою та більш практичною, ніж ємності з шампунем і гелем для душу. Чудове рішення для швидкого та комфортного вирішення проблеми. 

Які переваги мають засоби особистої гігієни без води?

Питання безпеки і переваги продукту відіграє важливу роль під час вибору засобів гігієни. Потрібно бути впевненим у продукті, щоб довіряти йому в екстрених умовах. Пінна губка має такі властивості:

 • Практичність - дає змогу отримати чистоту без використання одиниць косметики на кшталт гелю, губки, шампуню. Досить від 30 до 50 мілілітрів води, щоб почати використання. Ба більше, однієї одиниці вистачить, щоб помитися повністю.
 • Комфортний для користувача розмір і невибагливі умови зберігання є додатковою перевагою.
 • Безпека не менш важлива, ніж зручність виробу. Саме тому використання спонжа не несе ризиків здоров'ю різних типів шкіри. Під час експлуатації не виникають подразнення або алергія. Одноразове використання зводить до нуля можливість виникнення інфекцій і грибка. Цей виріб можна використовувати щодня.
 • Універсальність в одному виробі дає можливість взаємодіяти губці з вологою і сухою шкірою. Будь-який тип забруднення буде під силу.
 • Комфортні відчуття після догляду за тілом будуть з вами, адже спонжик не залишає мильних плям і не викликає липкість шкіри.
 • Засоби особистої гігієни без води ще й еко френдлі, адже їх можна переробляти після використання.

Обирайте зручні для себе засоби і нехай питання про те, як помитися без води не спричиняє дискомфорту і обходить вас стороною, адже надійне рішення завжди під рукою.