У сучасному світі є всі необхідні блага цивілізації — вода з-під крана (душ), електрика (світло) та тепло в оселях. Але люди часто подорожують та в багатьох випадках не мають можливості повноцінно прийняти душ — це довготривалі відрядження, довгі туристичні маршрути, походи з ночівлею, подорожі автомобілем та потягом. Саме в таких випадках можуть знадобитися пінні губки — інноваційний винахід людства для підтримки чистоти та гігієни тіла. Одноразовий душ — це предмет першої необхідності для військового, який знаходиться в польових умовах, де часто не буває не тільки гарячої, але й холодної води.

Одноразова пінна губка — характеристики та способи використання

Перша модель губки Естем має назву Military, та головне її призначення — це використання в природних умовах, де вона може бути дуже корисною. З назви можна зробити висновок, що дані товари розроблялися спеціально для військовозобов'язаних. Саме військові сповна розуміють, що таке нестача елементарної гігієни. Estem губка — врятує солдата від відчуття постійного бруду на шкірі та дискомфорту, який він може викликати. Губка душ моделі New Military натомість, має свої особливості — цей засіб укомплектований водою.

Ці пінні губки мають деякі переваги:

  • більш удосконалений варіант;
  • ефективність засобу;
  • простота у використанні.

Ситуації в житті бувають різні, в яких би Ви не опинились раптом умовах, душ потрібен кожному. Попри те, що одноразові пінні губки вже не є новинкою на державному ринку, далеко не всі знають про цей засіб особистої гігієни. Виріб – спонж незначного розміру, приблизно з людську долоню. Для виготовлення гігієнічного засобу застосовують тканину фібро або поліуретан, яка просякнута спеціальним нейтральним pH гелем. Пінна губка пакується в герметичний поліетиленовий пакет і йде в комплекті разом з одноразовим рушником та саше з водою.

Купити туристичний душ, ціни та доставка

Купити сухий душ завжди можливо в будь-якому магазині. Він доступний, як онлайн, так і офлайн. В магазинах, які реалізують товари для туризму та військових, завжди гарний асортимент різноманітної продукції для гігієни. Саме тому сухі душі не є дефіцитним товаром.

Військова гігієна є не на останньому місці, тому душі закуповують, як правило, у великих кількостях. Якщо Ви вирішили купити товари в інтернет-магазині, тут завжди можлива доставка будь-якими транспортними компаніями в різні регіоні країни. На сайті обраної компанії працюють менеджери, які готові проконсультувати та допомогти у розв'язанні будь-яких питань.

Перед тим, як купувати будь-що, радимо спершу переглянути весь каталог товарів, дізнатися більше інформації, а вже потім робити замовлення. Також слід пам'ятати, що товари можна повернути або обміняти, але не всі й не завжди, тож треба знати закони.