Людина витримає у похідних умовах тиждень без гарячого душу та складних СПА-процедур. Щоправда, є одне «але»: ніхто не хоче страждати, вирушаючи у далеку подорож. Туристи їдуть за природою, гострими відчуттями, новими друзями, а не за тим, щоб терпіти неприємні запахи у наметі після довгого переходу. Саме тому варто звернути увагу на такі гігієнічні засоби — одноразовий душ. Такі засоби не обтяжують рюкзак та займають дуже мало місця. Головна перевага — швидка гігієна з мінімальним використанням води.

Польовий душ — переваги та характеристики

Усього пара крапель води — і у вас є піна. Для тих, хто хоче відчути більше свіжості, вигадали пінні губки, що покриваються піною від кількох крапель води. Однієї губки вистачає на процедуру для дорослої людини.

Плюси:

  • легка та компактна;
  • не сушить та не дратує шкіру;
  • не вимагає змивання водою (залишки піни стираються рушником).

Мінуси: губки одноразові, всі знають про правило, що залишати сміття в поході неприпустимо. Активний відпочинок на природі привабливий для туристів. Адже це чудова можливість познайомитися з самобутньою красою природи, злитися з нею, стати її частиною і водночас відірватися від суєти та турбот повсякденного життя. Беручи участь у поході, що проходить в умовах високогір'я (або в зимовий період), там, де немає можливості або бажання приймати водні процедури, можна використовувати альтернативні методи для дотримання гігієни. З цією метою можна скористатися:

  1. вологі серветки або рушники;
  2. хлоргексидин чи перекис водню — ці засоби очищують краще, ніж вологі серветки;
  3. Більш сучасний варіант — сухий душ.

Вирушаючи в похід, завжди стоїть питання, що саме слід взяти, а від чого варто відмовитися для того, щоб сама подорож була комфортною і приємною, і була можливість дотримуватися особистої гігієни. Вирішити цю проблему допоможе правильно складений список потрібних речей. Туристи, всупереч існуючій думці, дуже охайні. Ніхто не ходить у походах брудним і спітнілим, хіба що на власний вибір, але такі люди не відступають від своєї позиції й в містах.

Чистою — людина залишається також і в поході. Душ одноразовий, склад: губка зі спеціальним дезінфікуючим гелем, рушник з інноваційного матеріалу та п'ятдесят мілілітрів води. Це все що потрібно, щоб прийняти душ, як військовому, так і просто подорожуючому.

Пінна губка Estem — де купити, ціни та способи доставки

Різновидів пінних губок велика кількість, але покупці обирають саме вітчизняних виробників. Продукція компанії Естем повністю сертифікована та гарної якості. Вибрати та купити сухий душ для військових, подорожуючих та інших людей можливо онлайн. В інтернет-магазинах завжди є гарний асортимент, також присутня можливість замовити товари зі швидкою доставкою в будь-який регіон чи місто України. Варто звернути увагу на вартість. Вона може залежати від багатьох факторів: якість матеріалів та сировини, бренд та країна виробник, наповнення пакета.

Особистої гігієни в поході рекомендується дотримуватися за допомогою сучасної альтернативи - пінної губки. Її вартість доступна кожному, а використання принесе не лише відчуття чистоти, а й комфорт. Пінна губка — це спасіння в дикій природі, для тих хто привик до комфортних міських умов, але полюбляє активний відпочинок. Губки з піною перевершують інші засоби догляду у багатьох аспектах, що приваблює увагу багатьох покупців.