Планування тривалої подорожі чи відпочинок на природі, часті відрядження чи підкорення гірських вершин, чи раптове вимкнення гарячої води на тривалий час. Не переймайтеся. Адже є одноразовий душ – мочалка зі спеціальним дезінфікуючим засобом. П'ятдесят мілілітрів рідини — і шкіра знову стає приємно свіжою та чистою. Ці комплекти та пінні губки створювались для людей, які ведуть активний спосіб життя, а також для полегшення перебування військових в тяжких умовах, далеко від цивілізації. Саме військова гігієна стала першопричиною виготовлення якісного сухого душу.

Одноразова пінна губка — головні характеристики та безпека

Дорослій людині потрібно лише одне пакування сухого душу, для того, щоб почувати себе максимально комфортно та чисто.

Вся лінійка пінних губок має свої переваги:

 • гарні дезінфікуючі властивості;
 • добре очищування;
 • зручність у використанні в будь-яких екстремальних умовах;
 • довготривале зберігання;
 • екологічність та безпечність;
 • повноцінне заміщення стаціонарного душу.

Польовий душ — з його допомогою можливо позбутися будь-якого бруду. Щоб помитися, потрібен мінімальний простір та відрізок часу, що дуже актуально для військовослужбовців. Гарною альтернативою вважається сухий душ для туристів, які полюбляють походи та довгий період знаходяться далеко від цивілізації й потребують засобів гігієни, які займають дуже мало місця:

 1. потрібно 50 мл рідини (входить в комплект);
 2. діє на будь-якій шкірі;
 3. в складі гіпоалергенний засіб;
 4. не подразнює шкіру;
 5. не потребує змивання;
 6. не залишає неприємних слідів на поверхні шкіри;
 7. займає мінімально місця під час транспортування;
 8. вимагає мінімум місця та часу для використання;
 9. розміри стандартного виробу: 17х13х2 см10.
 10. продукція сертифікована в Україні та визнана санітарно безпечною.

Багато сучасних гігієнічних засобів, представлених на ринку, не мають обмежень у використанні. Це стосується віку — так можна використовувати товар навіть маленьким дітям, наприклад, коли довго їдете з ними в поїзді або автомобілі й немає можливості прийняти повноцінний душ. Важливо, щоб була вказівка, для якого типу шкіри підходить активний піноутворюючий склад. Доцільно буде, наперед дізнатися, що про конкретний продукт говорять покупці, які вже замовляли та користувалися продуктом. У коментарях можна дізнатися про такі аспекти: як швидко і добре губка утворює піну, наскільки ретельно і добре усувається забруднення, чи є неприємні відчуття після процедур і, якщо є, то які (сухість, печіння, подразнення).

Купити сухий душ для військових, ціни та способи доставки

Безпечний туризм — це не тільки вибір правильного маршруту, а й підготовка всіх необхідних для подорожі речей. Туристичний душ купити та вибрати його завжди можливо в будь-якому магазині, який реалізує товари для гігієни чи туризму. Варто звернути увагу саме на українського виробника, тому що він добре себе зарекомендував навіть на європейському ринку. Товари для гігієни — мають всі сертифікати якості, повністю безпечні, виготовленні із найякіснішої сировини, яка пройшла дерматологічні випробування. Як бачите, підтримувати прийнятний рівень чистоти можна і потрібно. Водночас варто мінімізувати догляд за собою на маршруті, максимально «начистивши пір'їни» перед початком заходу — походом чи військовим завданням.

Все, що можна замовити онлайн, також можливо швидко доставити в будь-який регіон чи місто України. Ціни на сухий душ різноманітні, все залежить від якості сировини, пакування, бренду та наповнення (комплектації).